Het is simpel, in Vlaanderen vind je de beste biercafés! Alleen, je moet ze wel weten vinden…

Om ze te vinden heb je geen toeristisch magazine nodig maar wel mensen die weten waarover ze spreken. Ik heb op Facebook een groep gevonden met allemaal mensen die graag bier drinken en die hun favoriete biercafé hebben doorgegeven. De lijst hieronder is dan ook een lijst die je in geen enkel boekje leest maar wel een lijst samengesteld door echte bierliefhebbers!

Ben je zelf een liefhebber?

Sluit je dan aan bij deze groep: https://www.facebook.com/groups/straffestreekbieren

bier-cafe

 

De beste biercafés

Stad Naam Café Website / Facebook
Aalst t Apostelken http://www.apostelken.be/
Aalst Ambarosa http://www.ambarosa.be/
Aarschot Verloren Stoveke https://www.facebook.com/pages/Cafe-T-Verloren-Stoveke/508023562541369
Alveringem Brouwershof http://www.desnoek.be/Brouwershof.htm
Antwerpen Paters Vaetje http://patersvaetje.be/
Antwerpen Antwaerps Bierhuyske
Antwerpen Kulminator https://www.facebook.com/pages/Kulminator-friends-/222416071143354
Antwerpen Billies Bier Kafétaria https://www.facebook.com/pages/De-Kaf%C3%A9taria/172133052995844
Antwerpen Bier Central http://nl.resto.be/restaurant/antwerpen/2018-antwerpen/140084-bier-central/
Antwerpen Billenkletser https://www.facebook.com/cafeden.billekletser?rf=165997566848092
Antwerpen Bar Deco https://www.facebook.com/BarDecoAntwerpen
Antwerpen Het Waagstuk
Antwerpen Mombasa http://www.cafemombasa.be/
Antwerpen Cafe Oud Arsenaal https://www.facebook.com/pages/oud-arsenaal/64383774192
Antwerpen Gollem http://www.gollem.be/
Anzegem Cafe Local https://www.facebook.com/CafeLocal
Blauberg Den Hulst http://bierkroegdenhulst.be/
Brugge Le Trappiste https://www.facebook.com/le.trappiste
Brugge t Brugs Beertje http://www.brugsbeertje.be/
Brugge Cambrinus http://www.cambrinus.eu/
Brugge t Poatersgat https://www.facebook.com/pages/t-Poatersgat/153293124744747
Brugge Rosse Red http://www.cordoeanier.be/en/rosered.php
Brussel Delirium Cafe http://deliriumcafe.be
Deerlijk Het Bourgondisch Kruis https://www.facebook.com/tkruiske
Denderleeuw de Heeren van Liedekercke http://www.heerenvanliedekercke.be/
Diepenbeek Café Den Alver http://www.denalver.be/
Drongen Cafe de Gloriette http://www.gloriette.be/
Dworp De Zwaan http://www.herbergdezwaan.be/
Geluwe t Smisken http://www.smiske.be/
Genk Bierpunt http://www.bierpunt.be/
Gent Dulle Griet http://www.dedullegriet.be/
Gent Waterhuis http://www.waterhuisaandebierkant.be/
Gent t Floere Foefke https://www.facebook.com/pages/T-Floere-Foefke/185253124866434
Gent Trollekelder http://www.trollekelder.be/
Gent Rock Circus https://www.facebook.com/pages/Rock-Circus/567860663279210
Gent Backdoor Café https://www.facebook.com/pages/Backdoor-Gent/103986486349851
Gooik Den Haas https://www.facebook.com/CafeDenHaas
Grembergen Den Bierpaddestoel https://www.facebook.com/pages/Den-Bierpaddestoel/311326445634648
Gullegem t Rusteel http://www.rusteel.be/
Halle Het Parlement http://www.tparlement.be/
Hasselt Het Hemelrijk http://www.opcafegaan.be/hasselt/het-hemelrijk
Heist t Rondpunt http://www.tavernetrondpunt.be/
Hove Bahnhove https://www.facebook.com/pages/brasserie-bahnhove/187515069869
Kerkhove t Eenvoudig Bestaan http://www.teenvoudigbestaan.be/
Kortrijk Gainsbar http://gainsbar.org/
Kortrijk Den Boulevard http://www.denboulevard.be/
Lebbeke Bierboom http://www.bierboom.info/
Leuven M-Café http://www.mleuven.be/praktisch/m-cafe/
Leuven Café Capital http://www.thecapital.be
Leuven Blauwe Kater http://www.blauwekater.be/
Lille De Crawaett http://www.decrawaett.be/
Lokeren De Groene
Mechelen d’Afspraak http://www.dafspraak.be/
Mechelen Als ik mijn ogen toe doe ben ik in Honoloeloe http://www.honoloeloe.com/
Melsele De Repliek http://www.derepliek.be/
Merchtem Café ‘t Karrewiel https://www.facebook.com/pages/t-Karrewiel/273291722752562
Nijlen De Slappen Uier http://www.deslappenuier.be
Olen t Stationneke http://www.opcafegaan.be/olen/t-stationneke
Oostende t Botteltje http://www.hotelmarion.be/cafe-botteltje/
Opwijk Café Obstakel http://obstakel.be/
Oudenaarde Cafe Bonjour https://www.facebook.com/christophecafebonjour
Outer Boerkenshof https://www.facebook.com/profile.php?id=100018007211882
Overpelt Wedelse Molen https://www.facebook.com/pages/De-Wedelse-molen/50890157547
Sint Niklaas t Stamcafeeken http://taplist.at/tStamcafeeken/
Sint Pauwels De Vlasbloem https://www.facebook.com/pages/De-Vlasbloem/208044592584792
Sint-Martens-Bodegem Café Bodegem City https://www.facebook.com/pages/Caf%C3%A9-Bodegem-City-Supporterslokaal-J%C3%BCrgen-Roelandts/271808966356494
Ternat Kamiel https://www.facebook.com/pages/Kamiel-kaf%C3%A9-keuken/272838926217945
Tongeren Rembrandt http://www.opcafegaan.be/tongeren/rembrandt
Turnhout Den Spytighen Duvel http://www.spytighenduvel.be/
Turnhout Café De Penge http://www.depenge.be/
Wetteren Bloemenlust http://www.bloemenlust.be
Zwijndrecht, Smoutpot http://www.smoutpot.com/

Ken je zelf nog goede biercafés? Zet ze hieronder in de commentaren! Ik zal de lijst op regelmatige basis updaten.

Check ook onze lijst met alle Belgische bieren en onze lijst met de beste frituren van Vlaanderen.

 

https://www.sixpacks.be/wp-content/uploads/2015/04/bier-cafe-1024x682.jpghttps://www.sixpacks.be/wp-content/uploads/2015/04/bier-cafe-150x150.jpgKristofDrankTop lijstenbier,caféHet is simpel, in Vlaanderen vind je de beste biercafés! Alleen, je moet ze wel weten vinden... Om ze te vinden heb je geen toeristisch magazine nodig maar wel mensen die weten waarover ze spreken. Ik heb op Facebook een groep gevonden met allemaal mensen die graag bier drinken en...Alles voor de man met smaak!